Arsanit


Aktualnie w ofercie posiadamy ponad 70 nowoczesnych produktów chemii budowlanej, podzielonych na trzy grupy: produkty sypkie, produkty mokre, styropian. Sztandarową pozycję w naszym asortymencie stanowi kompleksowy system dociepleń: Arsanit THERMA+ oraz THERMA+ W. Jako jedna z nielicznych firm w Polsce, jesteśmy samodzielnym producentem wszystkich komponentów wchodzących w skład rozwiązania termoizolacyjnego opartego na styropianie. Dzięki temu możemy zagwarantować optymalne parametry jakościowe systemu, a także zapewnić Klientowi sprawną logistycznie, kompleksową obsługę.

Strona internetowa firmy: http://www.arsanit.pl

Arsanit (Wiosna 2018)

ZawodnikGoleAsystyŻółte k.Czerwone k.Szóstka tyg.Występy
Adam Klacka21700015
Adam Kucz000000
Artur Przewoźniak300008
Jakub Owocki1300021
Krzysztof Węsierski7710018
Marcin Lechociński11400018
Marcin Warwas7400020
Marek Sodowski161000021
Mariusz Krupanek111500021
Mateusz Bula030004
Michał Sikora12100018
Michał Skiba000003
Paweł Chlebosz0310010
Przemysław Lesik340007
Łukasz Lepiarczyk000002

Wyniki

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 2 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 2 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 2 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 2 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 2 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 2 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - Puchar Ligi
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - Puchar Ligi
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 2 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 2 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 2 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 2 Liga B
Stadion Śląski

1 Liga B | Jesień 2017

PozycjaClubFormaMZRPBZBS+/-P
1
Z Z Z Z Z Z
11100173274630
2
Z Z Z Z Z Z
11100185226329
3
Z P P Z P P
1161453302319
4
Z Z P Z Z R
1161446351119
5
R P Z Z P P
1152446341217
6
P P P Z Z Z
115063346-1315
7
P P P P Z Z
115065461-715
8
P Z P Z P R
114163844-613
9
Z P P Z P Z
114163668-3212
10
P Z Z P Z P
114073475-4112
11
P P P Z P P
113083962-239
12
P P P P P P
1110102255-331
Leagues
Silesian Business League
Sezony
Jesień 2017 – 1 Liga B, Jesień 2017 - Puchar Ligi, Wiosna 2017 - 2 Liga B, Wiosna 2017 - Puchar Ligi, 1/16 PL W17