PUB Szacun

PUB Szacun (Wiosna 2018)

ZawodnikGoleAsystyŻółte k.Czerwone k.Szóstka tyg.Występy
Adrian Kukowiecki12620019
Artur Baszczok420006
Artur Dusza112210024
Dariusz Idziak760007
Dawid Hoszek100006
Jan Pfeifer13400018
Kamil Dąbrowski000002
Kamil Filipczak8300010
Karol Micherda100001
Maciej Waliczek4200014
Marcin Pluskwik10800010
Martin Gołman15800030
Mateusz Rurański14600019
Mateusz Tunk0300032
Michał Kuczkowski4800020
Patryk Kubosz220006
Paweł Bejm141300013
Tadeusz Gołman4300029
Łukasz Krakowski81100029
Łukasz Milewski500007

Wyniki

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Jesień 2017 – 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - Puchar Ligi
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - Puchar Ligi
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 1 Liga B
Stadion Śląski

Wiosna 2017 - 1 Liga B
Stadion Śląski

Stadion Śląski

Jesień 2016 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2016 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2016 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Stadion Śląski

Jesień 2016 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2016 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

1/8 PL J16
Stadion Śląski

Jesień 2016 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2016 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2016 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2016 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

1 Liga B | Jesień 2017

PozycjaClubFormaMZRPBZBS+/-P
1
Z Z Z Z Z Z
11100173274630
2
Z Z Z Z Z Z
11100185226329
3
Z P P Z P P
1161453302319
4
Z Z P Z Z R
1161446351119
5
R P Z Z P P
1152446341217
6
P P P Z Z Z
115063346-1315
7
P P P P Z Z
115065461-715
8
P Z P Z P R
114163844-613
9
Z P P Z P Z
114163668-3212
10
P Z Z P Z P
114073475-4112
11
P P P Z P P
113083962-239
12
P P P P P P
1110102255-331
Leagues
Silesian Business League
Sezony
Jesień 2017 – 1 Liga B, Jesień 2017 - Puchar Ligi, Wiosna 2017 - 1 Liga B, Wiosna 2017 - Puchar Ligi, Jesień 2016 - Ekstraklasa, Jesień 2016 - Puchar Ligi, 1/16 PL W17