S. M. Górnik Kokociniec

S. M. Górnik Kokociniec (Jesień 2017)

ZawodnikGoleAsystyŻółte k.Czerwone k.SamobójczeSzóstka tyg.Występy
Artur Kubicki0100001
Daniel Langner0000000
Dawid Świerkot38000014
Grzegorz Gajda0000000
Krzysztof Hetnar02000010
Krzysztof Renner259000215
Krzysztof Urbacz0000000
Marcin Marko6610016
Mateusz Blady14300035
Michał Woźnica03000115
Mikołaj Christ0000002
Patryk Hejlman0000000
Patryk Stefaniak203000111
Paweł Hajduk2310006
Paweł Kordalski0300005
Rafał Sosnowski4100009
Tomasz Łukowicz76000012
Łukasz Grzechnik0000000
Łukasz Pawłowski0000000

Wyniki

Jesień 2017 - Puchar Ligi

Jesień 2017 - Puchar Ligi

Jesień 2017 - Puchar Ligi
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Puchar Ligi
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Puchar Ligi
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Jesień 2017 - Ekstraklasa
Stadion Śląski

Ekstraklasa | Jesień 2017

PozycjaDrużynaFormaMZRPBZBS+/-P
1
Z Z Z Z Z P
1191180413928
2
R P Z Z P Z
1181274433125
3
Z Z Z Z P Z
1180359322724
4
R Z Z Z Z P
1172261412023
5
Z R Z Z P Z
1172257451223
6
R P Z P P Z
116145044619
7
R P P Z Z Z
114254646014
8
P P P Z P P
114073460-2612
9
P P P Z P P
112273045-157
10
P Z P P P P
112183368-357
11
R P Z P P P
111283452-185
12
P P P P P Z
1110102364-412
Leagues
Silesian Business League
Sezony
Jesień 2017 - Ekstraklasa, Jesień 2017 - Puchar Ligi