vs

Szczegóły

Data Godz. League Sezon Tydzień
30 października 2016 19:30 Silesian Business League Jesień 2016 - 1 Liga A 7

Sygnity S.A., wbrew wszelkim zapowiedziom, od początku spotkania dzielnie stawiało czoła swojemu wyżej notowanemu przeciwnikowi. Obie drużyny wymieniały się strzałami, które kończyły się jednak na bramkarzach. Dobra gra przyniosła efekty i w 10 minucie, składną akcję Sygnity niefortunnie przerywa Andrzej Zając i kieruje piłkę do własnej bramki. Plastic Omnium nie czekał długo na odpowiedź. W 14 minucie doprowadza do remisu po błędzie bramkarza Sygnity S.A., a w 16 minucie prowadzenie podwyższa rozgrywający tego dnia dobre zawody Adrian Modelewski. Plastic Omnium „poczuł krew” i po 25 minutach schodził z prowadzeniem 3:1. Druga połowa znowu należała do Plastic Omnium, który mimo straty dwóch bramek, dokładał kolejne trafienia i nie pozwalał nawet na chwilę złapać Sygnity S.A. kontaktu. Sygnity mimo porażki może cieszyć się ze stylu gry, gdyż gdyby nie rozkojarzenie w pierwszej połowie, to mecz mógłby przebiec całkowicie inaczej.