vs

Szczegóły

Data Godz. League Sezon Tydzień
29 października 2017 18:50 Silesian Business League Jesień 2017 – 1 Liga B 8

Drużyna TrendyHouse co kolejkę udowadnia, że walczy o bezpośredni awans z 1 Ligi B. W dzisiejszym spotkaniu pokonali oni Voestalpine wysoko, bo aż 10:3. Zawodnicy w zielonych koszulkach szybko otworzyli wynik meczu – już po 2 minutach prowadzili w meczu 1:0, by po kolejnych 4 wygrywać 2:1. Pierwsza część spotkania zakończyła się strzeleniem 7 bramek. Szybkie kontry w 2 połowie pozwoliły zawodnikom jednej i drugiej drużyny na bardziej otwartą grę.Na uwagę zasługuje walka do samego końca, jaką zaprezentowała ekipa Voestalpine, która straty bramek starłai się rekompensować sobie udanymi dryblingami.