Regulamin
System rozgrywek
Terminarz i wyniki eliminacji
Turniej finałowy
Regulamin

W Pucharze Ligi statystyki drużynowe, jak i indywidualne, nie łączą się z ligowymi (gole, asysty, kartki). Obowiązuje regulamin ligowy z następującymi adnotacjami:

  1. Kary czasowe za kartki:
    • żółta - 1 min,
    • czerwona - 3 min.
  2. Zawieszenie zawodnika za kartki odbywa się, gdy zawodnik otrzyma:
    • 2 x żółtą - 1 mecz,
    • czerwoną kartkę - 1 do 4 meczów.
  3. Bilans żółtych kartek zeruje się przed przystąpieniem do turnieju finałowego (po eliminacjach). Kartki czerwone (bezpośrednie i niebezpośrednie) oraz związane z tym zawieszenia zostają utrzymane.
  4. O miejscu w grupie decydują kolejno:
    • punkty,
    • mecz bezpośredni,
    • bilans bramek,
    • liczba strzelonych bramek,
    • rzuty karne (po 3 i do skutku).
  5. Celowe opóźnianie wznowienia gry w celu zyskania czasu - tak zwana "gra na czas" - karane będzie żółtą kartką.
  6. Walkower liczony jest jako wynik 2:0.
System rozgrywek

W sezonie Jesień 2017 rozgrywki Pucharu Ligi podzielone są na dwie fazy:

  1. Eliminacje (16.10 i 19.10.2017):
    • gra w nich każda z 71 drużyn,
    • podział na 14 grup po 5-6 zespołów,
    • do turnieju finałowego awansują zwycięzcy grup oraz najlepsze dwa drugie miejsca,
    • czas trwania meczu 1 x 10 min,
    • gwarantowane 4 spotkania dla każdej drużyny.
  2. Turniej finałowy (30.11.2017):
    • gra w nim 16 najlepszych zespołów z eliminacji,
    • podział na 4 grupy po 4 drużyny,
    • zwycięzcy grup awansują i rozgrywają mecze:
      • półfinałowe
        • finał
    • czas trwania meczu 1 x 17 min,
    • gwarantowane 3 spotkania dla każdej drużyny.
Terminarz i wyniki eliminacji
https://www.youtube.com/edit?o=U&video_id=J93WUVdZYlQ
DATAGRUPA 14
16.1018:00E Net ProductionOSOZ0:4
16.1018:00PerformAbex Rekreacja0:3
16.1018:10IzoblokE Net Production2:0
16.1018:10OSOZAbex Rekreacja0:0
16.1018:20PerformIzoblok3:3
16.1018:20Abex RekreacjaE Net Production3:0
16.1018:30OSOZPerform0:1
16.1018:30Abex RekreacjaIzoblok1:0
16.1018:40E Net ProductionPerform0:5
16.1018:40IzoblokOSOZ2:0
DATAGRUPA 2
16.1019:00BMW Sikora IIPrestige0:0
16.1019:10DBGeodezjaŚląski Urząd Wojewódzki3:1
16.1019:20BMW Sikora IBMW Sikora II1:0
16.1019:30PrestigeŚląski Urząd Wojewódzki1:0
16.1019:40DBGeodezjaBMW Sikora I3:0
16.1019:50Śląski Urząd WojewódzkiBMW Sikora II1:1
16.1020:00PrestigeDBGeodezja0:1
16.1020:10Śląski Urząd WojewódzkiBMW Sikora I0:2
16.1020:20BMW Sikora IIDBGeodezja1:0
16.1020:30BMW Sikora IPrestige4:2
DATAGRUPA 4
16.1019:00Fortis Logistics SławkówHireRight6:0
16.1019:10Grenke LeasingArsanit0:1
16.1019:20Firma ZK GrzybowiceFortis Logistics Sławków1:1
16.1019:30HireRightArsanit0:2
16.1019:40Grenke LeasingFirma ZK Grzybowice1:5
16.1019:50ArsanitFortis Logistics Sławków0:2
16.1020:00HireRightGrenke Leasing0:4
16.1020:10ArsanitFirma ZK Grzybowice0:6
16.1020:20Fortis Logistics SławkówGrenke Leasing2:1
16.1020:30Firma ZK GrzybowiceHireRight1:6
DATAGRUPA 7
16.1019:00CC Maksimum KatowiceMid Ocean Brands1:0
16.1019:10TrendyHouseFuture Processing1:0
16.1019:20Magna Formpol TychyCC Maksimum Katowice3:0
16.1019:30Mid Ocean BrandsFuture Processing1:0
16.1019:40TrendyHouseMagna Formpol Tychy0:1
16.1019:50Future ProcessingCC Maksimum Katowice0:1
16.1020:00Mid Ocean BrandsTrendyHouse0:1
16.1020:10Future ProcessingMagna Formpol Tychy0:2
16.1020:20CC Maksimum KatowiceTrendyHouse1:6
16.1020:30Magna Formpol TychyMid Ocean Brands1:1
DATAGRUPA 5
16.1019:00Plastic OmniumUnilever Katowice Hub1:0
16.1019:10BaytekinCastorama Katowice0:2
16.1019:20FM SportPlastic Omnium0:0
16.1019:30Unilever Katowice HubCastorama Katowice0:2
16.1019:40BaytekinFM Sport0:0
16.1019:50Castorama KatowicePlastic Omnium2:0
16.1020:00Unilever Katowice HubBaytekin2:0
16.1020:10Castorama KatowiceFM Sport0:2
16.1020:20Plastic OmniumBaytekin1:0
16.1020:30FM SportUnilever Katowice Hub3:0
DATAGRUPA 8
16.1019:00Hard Plast TychyBetaMed SA1:0
16.1019:10FreshMedLokal Nieruchomości0:2
16.1019:20ProformHard Plast Tychy0:2
16.1019:30BetaMed SALokal Nieruchomości0:4
16.1019:40FreshMedProform0:1
16.1019:50Lokal NieruchomościHard Plast Tychy2:0
16.1020:00BetaMed SAFreshMed1:0
16.1020:10Lokal NieruchomościProform0:1
16.1020:20Hard Plast TychyFreshMed2:0
16.1020:30ProformBetaMed SA1:0
DATAGRUPA 8
16.1019:00Densoel120:2
16.1019:10Berry2BerryTrakt1:0
16.1019:20BD Inwestor 2Denso2:0
16.1019:30el12Trakt3:0
16.1019:40Berry2BerryBD Inwestor 20:1
16.1019:50TraktDenso0:2
16.1020:00el12Berry2Berry2:4
16.1020:10TraktBD Inwestor 20:4
16.1020:20DensoBerry2Berry1:0
16.1020:30BD Inwestor 2el123:1

DATAGRUPA 3
19.1019:00PwC SDCBowim0:0
19.1019:10KPMGStep-Pol0:1
19.1019:20DPLPwC SDC0:0
19.1019:30BowimStep-Pol2:2
19.1019:40KPMGDPL0:1
19.1019:50Step-PolPwC SDC0:1
19.1020:00BowimKPMG1:0
19.1020:10Step-PolDPL1:1
19.1020:20PwC SDCKPMG3:0
19.1020:30DPLBowim4:1
DATAGRUPA 1
19.1018:00AurolandInmedium.pl II1:0
19.1018:00S-kartRAControls1:0
19.1018:00Jeronimo Martins BiedronkaKrajowy Rejestr Długów2:1
19.1018:10Krajowy Rejestr DługówInmedium.pl II1:0
19.1018:10RAControlsJeronimo Martins Biedronka0:1
19.1018:10AurolandS-kart0:0
19.1018:20S-kartInmedium.pl II3:0
19.1018:20Jeronimo Martins BiedronkaAuroland0:0
19.1018:20Krajowy Rejestr DługówRAControls0:3
19.1018:30RAControlsInmedium.pl II2:1
19.1018:30AurolandKrajowy Rejestr Długów5 0
19.1018:30S-kartJeronimo Martins Biedronka2 0
19.1018:40Jeronimo Martins BiedronkaInmedium.pl II0 0
19.1018:40Krajowy Rejestr DługówS-kart0 5
19.1018:40RAControlsAuroland0 1
DATAGRUPA 11
19.1019:00Vattenfall ITTDJ Estate0:0
19.1019:10EfektImpact Production0:0
19.1019:20Sengam SportVattenfall IT1:0
19.1019:30TDJ EstateImpact Production1:2
19.1019:40EfektSengam Sport0:1
19.1019:50Impact ProductionVattenfall IT0:0
19.1020:00TDJ EstateEfekt0:3
19.1020:10Impact ProductionSengam Sport1:1
19.1020:20Vattenfall ITEfekt0:3
19.1020:30Sengam SportTDJ Estate5:0
DATAGRUPA 12
19.1019:00RamirentBGH Polska0:4
19.1019:10Wolf Sigma DaraGeodis4:1
19.1019:20ART PropertyRamirent2:0
19.1019:30BGH PolskaGeodis2:0
19.1019:40Wolf Sigma DaraART Property4:0
19.1019:50GeodisRamirent1:0
19.1020:00BGH PolskaWolf Sigma Dara1:2
19.1020:10GeodisART Property1:2
19.1020:20RamirentWolf Sigma Dara0:9
19.1020:30ART PropertyBGH Polska0:0
DATAGRUPA 6
19.1020:50VoestalpineSygnity2:0
19.1021:00MatikInmedium.pl1:1
19.1021:10SiViArtVoestalpine0:1
19.1021:20SygnityInmedium.pl0:1
19.1021:30MatikSiViArt4:0
19.1021:40Inmedium.plVoestalpine2:3
19.1021:50SygnityMatik0:3
19.1022:00Inmedium.plSiViArt2:0
19.1022:10VoestalpineMatik0:2
19.1022:20SiViArtSygnity1:0
DATAGRUPA 9
19.1020:50PUB SzacunMakar Bakalie1:0
19.1021:00CapgeminiS-Tuning0:0
19.1021:10CRSPUB Szacun0:1
19.1021:20Makar BakalieS-Tuning0:4
19.1021:30CapgeminiCRS3:0
19.1021:40S-TuningPUB Szacun0:1
19.1021:50Makar BakalieCapgemini0:2
19.1022:00S-TuningCRS3:0
19.1022:10PUB SzacunCapgemini0:3
19.1022:20CRSMakar Bakalie2:0
DATAGRUPA 10
19.1020:50Upojeni MultitapBMZ Poland1:0
19.1021:00Grupa ZarmenSmart Gym0:0
19.1021:10S.M. Górnik KokociniecUpojeni Multitap1:1
19.1021:20BMZ PolandSmart Gym1:2
19.1021:30Grupa ZarmenS.M. Górnik Kokociniec0:0
19.1021:40Smart GymUpojeni Multitap2:2
19.1021:50BMZ PolandGrupa Zarmen0:3
19.1022:00Smart GymS.M. Górnik Kokociniec0:1
19.1022:10Upojeni MultitapGrupa Zarmen1:0
19.1022:20S.M. Górnik KokociniecBMZ Poland3:0


Turniej finałowy

 

Grupa B | Puchar Ligi | Jesień 2017

  

Grupa A | Puchar Ligi | Jesień 2017

PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-P
13300166109
232011012-26
33003-2-6-80
33003-2-6-80
 

Grupa B | Puchar Ligi | Jesień 2017

PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-P
13300133109
2320112576
33102314-113
4300306-60
 

Grupa C | Puchar Ligi | Jesień 2017

PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-P
1330011569
232019726
33003-26-80
33003-26-80
 

Grupa D | Puchar Ligi | Jesień 2017

PozycjaDrużynaMZRPBZBS+/-P
1330016799
2320111836
331021213-13
43003617-110